Prodejní akce

Pro tento měsíc nejsou vypsané žádné akce.

Odkazy

Světová organizace lodních modelářů:

NAVIGA

České stránky:

Svaz modelářů ČR
Lodní modeláři - sekce M
RC Modell Club Praha

Modeláři v regionu:

Model Klub Rychnov nad Kněžnou
Milan Michálek
www.falemo.cz
www.dvoracek.pise.cz
www.lmkct.cz
www.zerozero.cz
www.rcteam.cz
www.model.orlicko.cz
modelari.lit.cz
www.letka-jehnedi.wbs.cz
www.lmk-juniorklub-uo.cz/
Team Rebels
Letiště pana Dodka

Partneři:

RC Televize

Inzerce:

Annonce

Diskusní fóra:

RC Free
M section forum
Kalendář

Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Otvírací doba
Partneři

Aktuality

Jan Sršeň i v Plzni vyhrál

Zdeněk Sršeň  -  2004-06-01 00:00:00

BZUK team ve dnech 12. - 13. 6. 2004 sbíral další body do seriálu MiČR lodních modelářů ve skupině M. Příjemné prostředí kempu v Ejpovicích se tentokrát vyznačovalo dobrými povětrnostními podmínkami. Klidná hladina a dobrá konkurence nutila závodníky k maximálnímu soustředění. Po sobotních dvou rozjížďkách není podle nových národních pravidel nic předem jasné. V BZUK teamu převažovala však spokojenost.

JAN v kategorii Standard a ZDEŇKA v kategorii Expert se probojovali mezi prvních šest. To znamená pro nedělní závody lepší výchozí postavení. Pouze Jan po kvalifikaci v závodě Expertů nebyl s jízdními vlastnostmi lodi spokojen a tak ještě dlouho večer ladil trup. Nedělní program sice po obědě trošku narušil drobný déšť, ale závěr byl opět v pohodě.

Velmi dramatický závod se odehrál v kategorii Expert, kde Zdeňka zabojovala a mezi ostřílenými borci obsadila 4. místo. Jan nenechal nikoho na pochybách, že se hodlá poprat o mistrovský titul i mezi seniory a i druhý letošní závod seriálu MiČR vyhrál. V jedné rozjížďce dokonce nakroužil rekordních 47 kol. Zdeněk si soustředěným výkonem zajistil 2.místo v kategorii FSR 400. Příští závod se jede v Náchodě 26. - 27. 6. 2004.

Možná ještě nevíte, že BZUK team vyhlásil soutěž filmů s modelářskou tématikou – poprvé v ČR. Uzávěrka je do 20. září 2004. Filmujte a vyhrajte. Vhodné i pro sponzory. Veřejná projekce proběhne 9. října 2004 v rekonstruovaném Sporthotelu (bývalý Agrohotel v Dlouhé Vsi). Je se na co těšit.


Obrázek - Start FSR 400zpět