Momentálně nám nejsou známy žádné závody ani zajímavé akce.

Partneři

Aktuality

Sezóna snů

Zdeněk Sršeň  -  2008-09-01 00:00:00

Vamberecký BZUK team zakončil soutěžní rok lodních modelářů veřejnou soutěží v Ejpovicích. Již žádné body do seriálu mistrovství, jen testování nových lodí a vlastně příprava na sezónu novou. Zdeńka Sršňová měla radost s druhého místa v kategorii Lipo. Do Ejpovic přijel jen těžko překonatelný Mistr Světa Berd Liesch z Německa a opět nenechal nikoho na pochybách, že ani příští rok nesleví nic ze své preciznosti. Díky tomu byl Jan Sršeň ve všech třech obsazených katetoriích „pouze druhý“. Sobotní vyhlašování celoročních výsledků přineslo našemu teamu hodně radosti. Jan Sršeň byl dvakrát oceněn titulem Mistr ČR. Říká se, že je těžké titul získat a ještě těžší je ho obhájit. Honzovi se to podařilo v kategorii Eco Standard.

Navíc zaskočil soupeře i v Turbo blechách (Eco Mini Expert). Ve třech posledních závodech dokázal prolomit převahu plzeňských modelářů a odsunul je z vedoucích pozic. V kategorii standardních motorů 400 tzv. Blecha skončil v celoročním hodnocení na třetím místě. Modeláři z ostatních klubů byli dokonale překvapeni, když se při vyhlašování výsledků Eco Standard na druhém místě objevila Zdeňka Sršňová a na třetím místě Zdeněk Sršeň - rodinný hattrick. Taková sezóna se opakuje jen sotva. Nejen lodě, ale i letadla, auta a dokonce i mašinky uvidí diváci dne 4.října 2008 v 19,00 hod na filmovém festivalu modelářů BZUK film ve Sporthotelu v Dlouhé Vsi. Letos je to kulatý 5.ročník.